3 ноября 2018 г.

For American readers

For American readers. 
Recently, once again, I heard about prices of individual lessons in the United States.

Figures were 50-180 (!!!) $ per hour.

Картинки по запросу фото волосы дыбом
Shpilki.NET

Well, the country is rich.
Therefore, it is strange to hear when the residents of Los Angeles, for example, begin to moan: what is the discount? How much will a package of "many lessons” cost?

It looks something like this.

Картинки по запросу фото Уральские пельмени.скидка на килька
Vesjoloevideo.ru


Well, our price much cheaper. And the qualification is, nevertheless, not FM. This title now can the make almost any amateur, for "respect".

In recent months, several times have been dealing with Americans. Most of them turned out to be quite "economical".

Friends, if you want to study the opening, then I warn you in advance: in 1-2 hours it is unrealistic.


Hope for understanding.

Картинки по запросу фото американцы

Комментариев нет:

Отправить комментарий